Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
XD-3xteam
Membru
Membru
XD-3xteam


Mesaje : 55
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 28
Localizare : judetu: timis: stau in timisoara

shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  Empty
MesajSubiect: shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc    shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  I_icon_minitimeSam Aug 06, 2011 3:22 am

Fiind ca imi deschid un sv de metin2 dedicat in curand am facut niste magazine care vreu s ale pun si m-am gandit sa vi le dua si voua

nu au cine stie ce dar sunt bune pt cei cu servere hostate

dowloand: megaupload.com LLFBC08U

Armuri:
lvl 18+9
26+9
42+9
coif 21+9
scut 21+9
ee+9
bratara de argint+9
papuci de 34+9


Arme:
30+9
60+9
sageti

Negustoare de diverse:
Potiuni si multe nu le stiu numele dar sant tot ce trb dupa mine.
Sus In jos
Scizzo
Membru
Membru
Scizzo


Mesaje : 48
Data de inscriere : 05/08/2011
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  Empty
MesajSubiect: Re: shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc    shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  I_icon_minitimeSam Aug 06, 2011 6:08 am

si ce ne intereseaza pe noi ca iti deschizi tu sv? sau e iar copy paste?
Sus In jos
XD-3xteam
Membru
Membru
XD-3xteam


Mesaje : 55
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 28
Localizare : judetu: timis: stau in timisoara

shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  Empty
MesajSubiect: ba ce pui mei ata vrei ma   shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  I_icon_minitimeSam Aug 06, 2011 7:08 am

ba tu chiar ma seci jur ce copi paste poate aia faci tu ma eu nu fac asa leam pus depe foruu meu dar na se vede ca tu habar nai sa faci srv de metin mai invata si mai vb pana atunci larevedere si sa nu uiti ca vei ramane un copil care nu sa dezvoltat la minte copil mic
Sus In jos
dudarul
Membru
Membru



Mesaje : 7
Data de inscriere : 26/08/2011

shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  Empty
MesajSubiect: wa   shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  I_icon_minitimeMier Aug 31, 2011 11:40 am

wa da ce copy si paste !! da sfaturi utile pt ca uni nu stiu sa faca sv de metin si de acea el ajuta ar trebuii sa ii multumesti


Eu iti multumesc nu am stiut cum se face sv gm mode ms din nou
Sus In jos
XD-3xteam
Membru
Membru
XD-3xteam


Mesaje : 55
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 28
Localizare : judetu: timis: stau in timisoara

shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  Empty
MesajSubiect: in sfarsit un    shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  I_icon_minitimeVin Sept 02, 2011 5:13 am

in sfar sit un om care apreciaza un lucru nu ca ala ms man cum te cheama pe mn dani in realitate uite id meu danny_man8
Sus In jos
Continut sponsorizat





shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  Empty
MesajSubiect: Re: shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc    shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc  I_icon_minitime

Sus In jos
 
shopuri pt servere hostate in caz de faceti cu iteme cu plata inj bani va multumesc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa implementezi iteme/etc fara reboot
» AZI VA VOI PREZENTA CUM SA FACETI UN SRV DE METIN FARA HAMAKI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: xGamers Community | Tutoriale :: Tutoriale & Ghiduri-
Mergi direct la: